Współpraca z nami

Informacje

Współpraca z APARTMORZE.PL

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcieliby oddać w wynajem swoje lokale, ale z różnych powodów nie są w stanie zająć się tym we własnym zakresie. Zachęcamy właścicieli apartamentów i mieszkań do włączenia swoich nieruchomości do oferty APARTMORZE.PL

Nasze bogate doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami oraz dobra opinia na rynku lokalnym gwarantują Państwu wysoki poziom usług. Dołożymy wszelkich starań by należycie zadbać o Państwa lokale oraz profesjonalnie wywiązywać się ze swoich zobowiązań. Oferujemy Państwu opiekę nad lokalem, pozyskanie klienta oraz dbałość o wszelkie formalne strony przedsięwzięcia. W ramach umowy zapewniamy także inwestowanie środków własnych w przygotowanie i realizowanie działań promocyjnych i reklamowych. Gwarantujemy właścicielom respektowanie ich zaleceń dotyczących zakresu i sposobu użytkowania lokalu. Zadbamy o należyty stan nieruchomości (opieka techniczna, usuwanie i naprawa ew. usterek wynikających z użytkowania obiektu) oraz przejmiemy wszelkie zobowiązania związane z dbałością o czystość lokalu.

Poszukujemy lokali zróżnicowanych pod względem standardu. W trosce o naszych Gości preferujemy lokale o jak najkorzystniejszym usytuowaniu. Wyposażenie obiektu powinno zawierać niezbędne do zamieszkiwania umeblowanie oraz sprzęt gospodarstwa domowego.

Oferujemy wiele możliwości aktywnej i elastycznej współpracy.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Zespół apartmorze.pl